בונוסי ההימורים הטובים ביותר

100% עד 200 יורו ומעלה.

תעריפים 99.98%
בונוס כולל € 200

עד 500 אירו פלוס 20 סיבובים חינם!

תעריפים 98.07%
בונוס כולל € 500

בונוס פיקדון מאסיבי של 1000 €! 💣

תעריפים 98.82%
בונוס כולל € 1000

בונוס € 2400 ברוך

תעריפים 97.81%
בונוס כולל € 2400

€ 300 + 150 סיבובים חינם

תעריפים 97.80%
בונוס כולל € 300

עד € / 200 $ + 220 סיבובים חינם

תעריפים 98.24%
בונוס כולל € / $ 200

77 סיבובים חינם + 100% עד 200 $

תעריפים 98.09%
בונוס כולל ₪200

100% עד 100 חריצים

תעריפים 99.12%
בונוס כולל £ 100

קבל את הבונוס שלך בסך 1600 אירו

תעריפים 97.89%
בונוס כולל € 1600

100% בהפקדה ראשונה עד 200 יורו

תעריפים 98.32%
בונוס כולל € 200

סוכנויות הימורים תמיד מעלות דרכים חדשות למשוך לקוחות רק כדי להישאר תחרותיות בשוק. רוב ההימורים מפעילים מערכת בונוסים למשתמשים. הדירוג שלנו מציג את הבונוסים האחרונים הטובים ביותר ללא הפקדות מהימורים באירופה 2021.

בונוסים חדשים של סוכני הימורים מקוונים

תוכנית תמריצים היא אחד הקריטריונים לבחירת סוכנות הימורים. מגוון בונוסים לקבלת פנים נועדו לפנות לקהל היעד. עם תגמולים כאלה, שחקנים יכולים להמר בלי להפקיד את הכספים שלהם. בדרך כלל, מספר תנאים מצורפים ללא בונוסי הפקדה, כגון:

 • מנוי לדפי הרשת החברתית של ההימור. בדרך זו סוכני ההימורים מקבלים קהל נאמן מבלי לבזבז על פרסום.
 • העברת אימות מלא, כלומר הליכי אימות זהות.
 • התקנת אפליקציה לנייד וכו '.

יחד עם זאת, בדרך כלל קיימות הגבלות קפדניות על הסיכויים, סוגי ענפי ספורט להימורים, סוג שווקים וכו '.

סוגי בונוסים

בונוס הרשמה ללא הפקדה

היתרון של בונוס ללא הפקדה הוא שאתה לא צריך לממן את חשבונך כדי לקבל אותו. עליך רק לרשום ולאמת את זהותך באחד מהאמצעים הזמינים, אם נדרש על ידי ההימור. החיסרון הוא שההימור החופשי בדרך כלל נמוך מ- $ 1000. יתר על כן, ישנן מספר הגבלות על השימוש בו. לפעמים די קשה למלא את כל דרישות ההימור של ההימורים לבונוס. הצעה זו מתאימה בעיקר למתחילים שרק נכנסים לעסקי ההימורים. הבונוס יעזור להם להעריך את נקודות החוזק שלהם מבלי להוציא אגורה אחת. הרשימה שלנו מכילה את הבונוסים הטובים ביותר לקבלת פנים ללא הפקדה מהימורים.

בונוס ההפקדה ראשון

כדי לקבל אותו, עליך להירשם, לעבור אימות ולממן את חשבונך. לאחר מכן תקבל הימור בחינם השווה להפקדה הראשונה שלך, אך לא יעלה על סכום קבוע מסוים. סוכנויות הימורים אירופיות נותנות ממוצע של 500-1000 דולר בהימורים בחינם. כדי למשוך כספים אלה, עליך לעמוד בדרישות ההימור. זה בדרך כלל לוקח 30 יום. סוכנות ההימורים יכולה להציע מספר דרישות הימור. אלה יכולים להיות סוגים מסוימים של הימורים, מגבלות הצעת מחיר מינימליות וכו '.

קודי בונוס וקודי פרומו

הם משני סוגים: שימוש חד פעמי (עבור נגן ספציפי) ורב שימוש (עבור משתמשים רבים). בדרך כלל יש לקודי קידום מכירות תאריכי תפוגה, כך שתצטרך להפעיל את מבצע ההצעה בזמן.

הקודים מופצים על ידי שותפי ההימורים, כגון משאבי מידע, אישיות תקשורת וכו '. הדוגמה הפופולרית ביותר היא סטרימרים למשחקים. רבים מהם מפרסמים קודי פרומו באתרי האינטרנט שלהם ובדפי השידור שלהם, המורכבים בדרך כלל משמות בדויים. לאחר הפעלת המפתח, המשתמשים מקבלים תמריץ נוסף מההימורים. צורת שיתוף פעולה זו מועילה לכל הצדדים:

 • סוכני ההימורים משלמים עבור כל פעם שמשתמשים בקוד הפרומו. בדרך זו הם יכולים להעריך את העלות-יעילות של פרסום.
 • לאישים תקשורתיים יש קהל נאמן משלהם, עליו הם מסוגלים להשפיע. מדי פעם הם אפילו מארגנים תחרויות בקודי פרומו. כך הם מצליחים למשוך מספר רב של משתמשים.
 • שחקנים מקבלים תגמולים חדשים מהימורים. אך כדי להשתמש בהם, אינך צריך בהכרח למלא תנאים כלשהם (הפקדה, הימור וכו ').

הימורים בחינם

הימור בחינם הוא פשוט הימור בסכום כסף מוגדר שבו ההימור משלם את ההימור. זוהי הזדמנות להמר ללא סיכון ולקבל תשלום על זכיות הרשת אם ההימור זוכה. לדוגמא, לשחקן יש הימור של 1000 דולר בחינם. הוא מהמר בזה בסיכויים של 1.57. אם ההימור מנצח, השחקן מקבל 570 דולר.

שחקנים מקבלים הימורים בחינם לעמידה בתנאים מסוימים:

 • טעינת חשבון מחדש
 • אימות.
 • הימורים על סכום קבוע תוך שבוע או חודש.
 • כקאשבק עבור אבוד הימורים.

להימורים בחינם יש בדרך כלל מגבלות על הסיכויים, ולעתים פחות על סוג השוק. חלק מההימורים מספקים הימורים בחינם רק בטורנירים ספציפיים על מנת להגדיל את הפופולריות שלהם.

בונוסים לשחקנים רגילים

סוכנויות הימורים רבות מציעות תוכניות נאמנות ללקוחות פעילים. עם תוכניות כאלה, משתמשים יכולים להרוויח רציפות נוספות על ידי הימור. התנאים תלויים בהימור ההימורים. אבל בואו נדגיש את הנקודות הכלליות:

 • עבור כל הימור (או בהימור אבוד במקרים מסוימים) המשתמש מקבל נקודות. מערכת הענקת הנקודות הללו תלויה בשני גורמים: סכום ההימור ומעמד השחקן בתכנית הנאמנות.
 • בסוף תקופת הדיווח (לרוב חודש, לעתים קרובות פחות בשבוע), ניתן להשתמש בנקודות לרכישת הימורים בחינם. אצל כמה סוכנויות הימורים ניתן למשוך נקודות באופן מיידי לחשבון הראשי, או להשתמש בהן לקניית פרסים, למשל סחורה למועדונים.
 • כנקודות נצברות, מעמדו של השחקן עולה. ככל שהסטטוס גבוה יותר, כך נקודות ההנפקה מהירות יותר. כמו כן, גודל ההימורים החופשיים שהתקבלו תלוי ברמת השחקן בתכנית הנאמנות

ההבדל העיקרי מבונוסים אחרים הוא שאין הגבלות. משתמשים יכולים להמר על כל ספורט ואירוע עם כל הסיכויים. תוכניות נאמנות מועילות לסוכנות ההימורים עצמה, מכיוון שלקוחות יש מוטיבציה להמר יותר על מנת לקבל מעמד גבוה יותר. גודל ההחזר הכספי שניתן מפצה על ידי מרווח ההימורים, שכל הימורים מעמידים בסיכויים.

מעל התגמולים הפופולריים ביותר. כמו כן, סוכני הימורים רבים עורכים מעת לעת תחרויות חיזוי ספורט עם פרסים, הם מעודדים לקוחות לכבוד חגים, מעניקים בונוסים שבועיים וכו '.

משיכת זכיות

סוכנויות הימורים מקוונות המציעות בונוסי הרשמה ללא הפקדה קובעות כללים שונים שיש לעמוד בהם על מנת למשוך זכיות. התנאים תלויים בסוג ההצעה:

 • כדי למשוך בונוס פיקדון, עליך להמר על סכום העולה על סכום הבונוס פי X (בממוצע 15-30). מספר זה נקרא גם הימור. התקדמות ההימור מוצגת באזור האישי. בחלק מההימורים אינך יכול לממן את חשבונך במהלך תקופת הבונוס. אחרת, השחקן מסתכן בעונש הימורים.
 • משיכת Cashback דורש הימור בסכום קבוע תוך חודש, שבוע או תקופת דיווח אחרת. לסוכני הימורים מסוימים עשויות להיות מגבלות נוספות על הסיכויים, הספורט וסוגי השוק.
 • הימורים בחינם אינם דורשים הימור מיוחד. אתה יכול לקבל כסף ברגע שההימור שלך ינצח. עם זאת, יתכנו מגבלות על סוג ההימור וגודל הסיכויים. הכללים תלויים בהימור ההימורים.

הצמא לרווח נוסף בקרב המהמרים הוליד את מה שמכונה היום "ציד בונוסים" או "ציד בונוסים". יש שחקנים שמשנים כל הזמן סוכנויות הימורים בתקווה לקבל בונוס מבורך. למעשה, טקטיקה זו אינה מניבה את התוצאות הרצויות מכיוון שיש למלא מספר תנאים כדי להמר. לכן, משתמשים מנוסים אינם ממליצים לנקוט בתכנית כזו. עדיף לבחור סוכנויות הימורים אחד או מעט ולשחק בהן ללא הרף.

 

בונוסי ההימורים הטובים ביותר מְעוּדכָּן: דצמבר 19, 2020 מְחַבֵּר: דיימון

בונוסים קשורים:

קודי פרומו לחדר ה- Vip של קלוז