פנדמניה

תגובות 0
פנדמניה

פנדמניה


פנדמניה חריץ הוא אחד NextGen משחקים מקוונים של בעלי חיים נושאים מקוונים. שחקנים יצטרפו לפנדה, וחבריו בגן החיות הכאוטי ביותר בעולם, שבו החיות פועלות במהומות על עגלות מנוהלות ועל השומר הוא קשור ולא נראה בשום מקום; עם זאת, כאוס זה יכול רק להוביל תכונות בונוס יותר ופרסים טובים יותר.
החריץ הנייד Pandamania הוא משחק חמישה סליל אשר יש שלוש שורות, ואת תקן עשרים וחמישה paylines. הסלילים עצמם נמצאים בגן החיות, שבו אתה יכול לראות מפלים, כלובים כמובן את סימן אזהרה לא להאכיל כל החיות. כפי שאתה ספין, תוכלו גם ליהנות אפקטים צליל מוזרים ומשעשעים המלווים כל ספין, אבל לא כמעט כמו שאתה מעריך את קל לעקוב אחר משחק. ניסיון החריץ שלך משופר עוד יותר בכך שהוא מאפשר לך לבחור את ההימור לכל ספין, וזה יכול להיות מ קטנה כמו 1p לכל ספין ל 50 לכל ספין.
Wild סמל
כמו רוב החריצים, יש לך את הסמלים סטנדרטיים על סלילים. במקרה זה, כולם צבעוניים בהירים וכוללים עגלה מונעת פדלים, כמה כרטיסים לגן החיות, שקית ממתקים, קשורה לגן החיות וכמובן הקלפים הסטנדרטיים של קלפי המשחק 9, 10, J, Q, K ו- A. אתה גם יש את הסמלים הייחודיים הכוללים את סמל הפרא. מר פנדה עצמו הוא סמל פראי על משחק חריץ Pandamania, וכאשר אתה רואה אותו, אתה תהיה מאושר כפי שהוא יכול רק לעזור להשלים שילוב המנצח, אם הוא יכול, על ידי החלפת עבור סמלים חסרים.
פיזור סמל
כמו גם סמל מיוחד פנדה פראי על חריץ מקוון Pandamania, יש לך גם סמל פיזור. סמל פיזור זה הוא סימן החיות של Pandamania. סמל זה הוא לא רק הולך לעזור להשלים זכייה פיזור זכייה, אבל זה גם יהיה ההדק בונוס חינם ספינים.
תכונות בונוס
פיק בונוס - בונוס פיק לי הוא תכונה בונוס הראשון על חריץ Pandamania, ואתה יכול להפעיל את זה על ידי סמל המנעול אשר מופיע רק על סלילים שתיים, שלוש וארבע. מגרש שלוש על סלילים ואתה תקבל לבחור אחד. מאחורי המנעול יהיה לזכות בפרס כספי, פרס כספי הזדמנות לקחת שוב או כל שלושה פרסים.
בונדה פנדה מנוסה
הבונוס פנדה נמלט הוא תכונה בונוס השני על המשחק חריץ Pandamania, וזה פונקציה לחלוטין אקראי שנוצר. בזמנים אקראיים פנדה יהיה מחזור על פני המסך הוספת wilds כדי reels ואני מקווה ליצור ניצחונות על ידי כך.
ספינים חינם
תכונה הבונוס השלישי והאחרון על חריץ Pandamania הוא בונוס חינם ספינים. אתה יכול להפעיל את זה על ידי הנחיתה שלושה או יותר של סמל פנדאניה פיזור סימן על פני סלילים. פעולה זו תעניק עשרה ספינים חינם, וכל זוכה יוכפל בזכות מכפיל 2x. תוכל גם להפעיל מחדש את התכונה על ידי הנחיתה של שלושה מחזורים נוספים.

משחקי קזינו בחינם אקראיים:

פנדמניה מְעוּדכָּן: ינואר 24, 2019 מְחַבֵּר: עמיר ברי