תגובות 9
מסך לוטר
הצלחה הנחה

Ð ?? â ¢ â? Â ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? 15%

לְקַבֵּל מיידיות בכסף בונוס על ערכים חד פעמיים!

איך לשחק אירלנד יומי מיליוני באינטרנט - -

להיות מיליונר היום מכל מקום בעולם על ידי משחק הלוויה יומית מיליון אירלנד. בחר שישה מספרים מתוך 1-39 טווח לנחש ואתה יכול לנצח את הקופה בתיקו הבא! השתמש בשלך מספרי מזל, בחירה ידנית, או בחירה אקראית (בחירה מהירה) כדי לקנות את כרטיסי הלוטו שלך באינטרנט, ולראות סריקה של הכרטיס שלך בחשבון שלך לפני לצייר עם לוטר לראות את שירות הכרטיס שלך.

אירלנד דיילי מיליון נמשכת פעמיים ביום, ב 14: 00 ו 21: 00 זמן אירית המקומית. כרטיסי לוטו רשמיים שנרכשו ב LLotter ישתתפו הבא לצייר זמין מיליון דולר, עם פרס הקופה קבוע של € 1,000,000. בחר אם ברצונך לשחק ב- Daily Million עם כניסה רגילה חד פעמית, טופס שיטתי, חבילת ריבוי ציורים או מנוי. למידע נוסף על האופן שבו אנו רוכשים את כרטיסי ה- Daily Million.

שמור על אירלנד דיילי מיליון כרטיסים מקוונים

תיהנו מהנחות מדהימות על כרטיסי "אירלנד דיילי מיליון" בעת רכישת כרטיסי לוטו רשמיים באינטרנט ב- The Lotter! שמור עד 25% כאשר אתה קונה 5, 10, 25 או 52 לצייר יומי מיליוני רב לצייר או לקבל כל כרטיס 10th חינם עם חבילה מנוי יומית שלך אירלנד מדי יום. הצטרף למועדון VIPLotter כדי ליהנות מהנחות נוספות של עד 20% על כל הרכישות שלך ב- Daily Million!

כיצד לנצח את אירלנד יומי מיליוני ג 'קפוט

התאם את ששת המספרים שצוירו בהגרלת "דיילי מיליון" וזכית בפרס הזכיה. כדור בונוס נבחר בכל תיקו נותן לך הזדמנות לזכות בחלק של דיילי מיליון ששת חטיבות משנה משני.

הקופה של אירלנד דיילי מיליון בכל לצייר הוא קבוע € 1,000,000. סכום זה מחולק באופן שווה בין השחקנים שמתאימים בהצלחה לששת המספרים שנבחרו בתיקו. הפרסים המשניים הם כולם גם בסכומים קבועים. בדוק את התוצאות האחרונות מיליון יומית כדי לראות אם המספרים שלך להתאים.

- יומי יומי מיליון הפיס מְעוּדכָּן: יוני 21, 2018 מְחַבֵּר: דיימון
תפיץ אהבה

תגובות ל "15% Cashback - יומי מיליון הפיס Online"