בינגו מסך נשף
חנות RSS

בינגו

תמיד יש הרבה קצב והתרגשות באולם הבנגו החדש, שבו המכות המתוקות של רומבה והטנגו מחיות כל משחק! אז בואו לשחק עם בונוס ברוכים הבאים 30 £ על ההפקדה הראשונה שלך. הפקדה רק £ 10 ולשחק עם £ 40! עוד T & Cs חלים

יש לנו משהו לכולם בינגו בולרום. למתחילים השחקנים המנוסים ביותר להרגיש ממש בבית עם מגוון עצום של כדור 75 ו 90 כדור בינגו משחקים. יש גם מבחר ענק של משחקים מיידיות כמו קלפים שריטה חריצים עם זכיות גדולות מדי!

כל מה שאתה צריך לעשות כדי להתחיל לשחק הוא להירשם רק עם השם שלך ואת כתובת הדוא"ל. הפוך את ההפקדה הראשונה של £ 10 ואתה מוכן ואלס משם עם £ 40! שוחח בצ'אט עם חדרי ה- Fox-trotting roomies בחדרי הצ'אט, התכונן לזרוח וליהנות מקצב האופטימיות סביבך! אנו למסור המון בונוסים בינגו כל יום!


בינגו בולרום מופעלת על ידי 888 Holdings, חברה מובילה בתחום משחקי הימורים מקוונים. כ UK מורשה החברה מוסדר, אתה יכול להפקיד ולסגת עם ביטחון 100%. אנו מקבלים מגוון רחב של אמצעי תשלום, כולל PayPal, Ukash, Neteller ועוד רבים נוספים.

שחקו עכשיוhttps://www.bingoballroom.com

בונוסים פעילים

סה"כ: 1
אז לשים את נעלי הריקוד שלך על ולשחק עם בונוס 30 £ ברוכים הבאים על ההפקדה הראשונה שלך. הפקדה קטנה כמו £ 10 ולשחק עם בונוס 200% בינגו & בונוס 100% משחקים! היכנס לחשבון שלך ... עוד >> >>

📁 קטגוריה:

נוצר:

בתוקף:

בונוסים לא מהימנים

סה"כ: 0

מצטערים, לא נמצא בונוס קזינו