מסך בינגו לופט
חנות RSS

בינגו לופט

בינגו לופט הוא מופעל על ידי תוכנה השייכת בריגנד בע"מ אשר הינה חברה בת בבעלות מלאה של Cassava Enterprises (גיברלטר) מוגבלת ("קסווה"). Cassava שמחה לספק לך שירותי בינגו מקוונים תחת רישיון ההימורים מרחוק שהונפקו על ידי ממשלת גיברלטר כדי Cassava. כל המשחקים באתר זה מבוקר לחלוטין נבדק בהרחבה כדי להבטיח משחק הוגן ואת כנה תשלומים. העדיפויות העיקריות שלנו הן אבטחה ופרטיות.

אחראי משחקים

למרות שאנו יודעים בינגו לופט הוא המקום להיות בו זמנית אנו יודעים שאנחנו צריכים לספק לשחקנים שלנו עם סביבת משחק בטוח ואחראי. אנחנו יודעים שזו האחריות שלנו לתת לך חוויה מבדרת להפליא, אבל אנחנו גם נדרשים למנוע שימוש כפייתי ולמנוע חברי קטינים גישה למוצרי המשחקים שלנו. כחברת המשחקים האחראית, אנו שואפים לספק הגנה שקופה שחקן.

 • הגנה על קטינים
 • מניעת הימורים כפייתיים

הגנה על קטינים

בהתאם לפקודת המשחקים של ממשלת גיברלטר, אם אתה מתחת לגיל 18 אינך מורשה לשחק במשחקי בינגו שלנו. אנו משתמשים במערכות מתוחכמות שיכולות לאמת אם מישהו שמנסה לשחק את משחקי הבינגו שלנו הוא קטינים, ואנחנו עוקבים אחריהם אם הם מנסים לשחק בינגו לופט. כמו כן, אנו דואגים כי איננו מעצבים חדרים כדי למשוך ילדים או מתבגרים. אנו גם לוודא שאנחנו עושים כל שביכולתנו כדי להרתיע אותם מ מנסה להצטרף בינגו לופט. עם זאת, אנו יודעים כי האינטרנט הוא נגיש בבתי רבים ברחבי העולם. אז אנחנו יודעים שחברות המשחקים וההורים חייבים לעבוד יחד כדי להגן על ילדיך מפני גישה לחשבון Bingo Loft שלך. כדי להבטיח את בטיחות ילדיך, מומלץ להתקין את תוכנת הסינון כדי לחסום קטינים מפני גישה לאתרים ותוכניות מסוימים. טיפים נוספים להורים:

 • אל תשאיר ילדים ללא השגחה ליד המחשב כאשר היישום בינגו פועל.
 • הגן על תוכניות המשחקים שלך עם גישה לסיסמה.
 • אל תאפשר לאנשים תחת 18 להשתתף בכל פעילות של הימורים.
 • שמור את שם המשתמש שלך בינגו לופט, סיסמה ופרטים שיטת הפקדה מחוץ להישג ידם של ילדים.
 • לחנך את ילדיך על חוקיות ועל הנזק הפוטנציאלי של הימורים קטינים.
 • הגבל את משך הזמן שהילדים שלך מבלים באינטרנט.

למרבה הצער, אין מערכת חסינת תקלות. אם אתה מכיר אדם מתחת לגיל 18 שנרשם אצל בינגו לופט, הודע לצוות התמיכה שלנו באופן מיידי בכתובת support@bingoloft.com

מניעת הימורים כפייתיים

בינגו לופט הוא כאן כדי להיות כיף, סוג של בידור. יש, לעומת זאת, מספר קטן של אנשים שיכולים להיות אובססיבי עם הרווחים הכספיים הפוטנציאליים המשחקים שלנו מציעים. מחקרים מראים כי רק אחוז קטן מאוד של האוכלוסייה הבוגרת נוטה לבעיות הימורים כפייתיות. הצוות שלנו בינגו לופט מאומן על שיטות וטכניקות לזהות ולנקוט פעולות מתאימות כאשר הם נתקלים הימורים כפייתי או קטינים. יש לנו להגדיר את ההזדמנות בשבילך עצמי להוציא את עצמך מפני משחק בינגו אם אתה מרגיש כי חוויית המשחק שלך הוא כבר לא רק סוג של בידור.

 1. לקבלת מידע נוסף על אי-הכללה עצמית לחץ כאן.
 2. יש לנו גם להגדיר כלים לך להגדיר את הגבולות המקסימליים שלך על הפקדות כדי להבטיח שאתה תמיד משחק בתוך הגבולות שנקבעו מראש שלך. למידע נוסף על הגדרת מגבלות ההפקדה שלך, לחץ כאן.
 3. על פי בקשתך, נסיר את שמך מרשימת האימייל שלנו.

לִזכּוֹר

 • הימורים הם סוג של בידור. זה לא דרך להתעשר במהירות ולשלם את החובות שלך.
 • הימורים הוא משחק של סיכוי. אין נוסחאות המבטיחות זכיות.
 • ודא כי ההחלטה להמר היא הבחירה שלך.
 • לעולם אל תנסה לרדוף אחרי ההפסדים שלך.
 • בדוק את הסכומים שאתה מבלה על בסיס קבוע.
 • ודא שאתה יודע את הכללים של המשחקים שאתה משחק.

כמו דברים רבים, מה מהנה במתינות יכול להיות הרה אסון. אם אתה חושד שיש לך בעיית הימורים, תוכל לבקש עזרה מקצועית מהארגונים הבאים:

שחקו עכשיוhttps://www.bingoloft.com

בונוסים פעילים

סה"כ: 2
הרפיה קופה מתחיל כאן ... איזו דרך טובה יותר להשתחרר אחרי יום עמוס יותר מאשר לשחק עבור פרסים במזומן ללא הפסקה? הצטרף אלינו היומית להתרסק, שם יש קופה wagering כדי לזכות בכל ... עוד >> >>

📁 קטגוריה:

נוצר:

בתוקף:

רוצה להסתובב עם החברים השטוחים? תחילת העבודה עם בונוס ההרשמה הבלעדית שלך: כניסה ל Bingo לופט הפקדה £ 5 - £ 100 בקופה קבל בונוס ברוכים הבאים 200%! אז אם y ... עוד >> >>

📁 קטגוריה:

נוצר:

בתוקף:

בונוסים לא מהימנים

סה"כ: 0

מצטערים, לא נמצא בונוס קזינו