פוקרדום צילום מסך
חנות RSS

פוקרדום

טקסס הולדם

ראשית, יש 5 "סיבובים" הראשי במשחק של טקסס החזק אותם:
• טרום פלופ
• הפלופ
• התור
• הנהר
• The Showdown

יש גם החלטות 5 שאתה יכול לעשות במהלך היווצרות יד בטקסס להחזיק אותם:
• בית - למקם כמות ראשונית של צ'יפס על השולחן או כסף בסיר.
• שיחה - כדי להתאים את ההימור של השחקן הקודם.
• הגדל - להמר על כמות מוגברת של שבבים בהשוואה לשחקן הקודם.
• Muck (או מקפל) - כדי לצאת את היד ולתת את הקלפים שלך כלפי מטה אל הסוחר.
• Check - כדי לבחור לא להחליט בשלב זה. ייתכן שיהיה עליך לקבל החלטה בהמשך הסיבוב.

לחצן תריס & תריסים

המשחק מתחיל עם כרטיס אחד להיות עסקה לכל שחקן. השחקן עם הקלף הגבוה ביותר שמוצג הוא מונה כפקיד כפתור. כל יד עוקבת מתחילה עם שחקן המקבל את כפתור סוחר אשר מועבר בכיוון השעון סביב השולחן לאחר כל משחק. הקלפים הם עסקו בכיוון השעון מתחיל עם האדם בעקבות הדילר בצד שמאל. בסביבה מקוונת, הטבלאות פעילות באופן קבוע, ולכן המיקום של לחצן הדילר בדרך כלל כבר הוקם כאשר אתה מצטרף לטבלה. לחצן המייצג את המיקום התיאורטי של הדילר. בסביבה חיה, אדם זה עשוי למעשה להתמודד הקלפים, אבל לכל היותר בתי קזינו, ובוודאי באינטרנט, בית (מקום) עסקאות הקלפים.


לפני הפלופ, שתי הימורים עיוורים מיוצרים על מנת ליצור סיר ראשוני. הימורים עיוורים נעשים על ידי שני שחקנים יושבים לשמאל של סוחר. השחקן יושב ליד כפתור, הודעות (הימורים) את כמות העיוורים קטן. זה מוגדר כמחצית מגבלת הטבלה התחתונה. בדוגמה שלנו 20 / 40, זה יהיה 10 USD. השחקן שלו או שלה עזב את העיוור הגדול. סכום זה מוגדר בסכום השווה לגבול התחתון (20 USD בדוגמה שלנו). אלה הימורים כפויה להבטיח כי יש סיר לאנשים להתחרות על. הם נקראים קטנים וגדולים, מסיבות ברורות - בגלל גודלם היחסי. הם נקראים Blinds כי השחקנים עושים הימורים אלה לפני קבלת כל הקלפים ולכן הם עיוורים על היד שלהם. זה אולי נראה קצת לא הוגן לשחקנים האלה, אבל זכור, לחצן דילר יעבור סביב בפעם הבאה ושני שחקנים חדשים יהיו תריסים קטנים וגדולים. זה מבטיח כי כולם להגיע להיות דילר, העיוור הקטן עיוור הגדול.

עונשים עיוורים

במקרה, מכל סיבה שהיא, אתה מתגעגע אליך כשאתה שולח את העיוור הקטן או הגדול - מבלי לעזוב את השולחן - (פעולה כזו נקראת "ישיבה בחוץ"), יש עונש שיבוצע ברגע שתחזור לשולחן:
עבור חסר העיוור הקטן - אתה חייב לשלם קנס שווה ערך לעיוור הגדול. זהו סכום נוסף עבור מי הוא באופן טבעי עיוור הגדול בשלב זה.
על שחסרים את העיוור הגדול - או, הקטן והעיוור הגדול - אתה חייב לשלם קנס שווה ערך לעיוור הגדול, ועוד אחד שווה לעיוורים קטנים. זה סכום קטן יותר הולך ישר לתוך הסיר (צ 'יפס / כסף כי הוא הימר) ולא נחשב לספורטאים ההימורים של המשחק. זה נקרא בית מת.

לפני הפלופ

כל שחקן מקבל שני כרטיסים כלפי מטה (הנקראים גם כרטיסי חור, כרטיסי Pocket). האדם היושב משמאלו של העיוור הגדול הוא הראשון לפעול. בסיבוב הזה, יש לו שלוש אפשרויות. הוא יכול להתקשר, להרים או לזיין. אם הוא מזיין, כאמור, הוא זורק את ידו, והפעולה עוברת לשחקן הבא משמאל. אם הוא מתקשר, הוא תואם את הערך של תריסים גדולים נאלץ הימור (20 USD בדוגמה 20 / 40 שלנו). אם הוא בוחר להעלות את משחק מגבלת קבוע הוא יכול רק להעלות על ידי עוד 20 דולר, כדי 40 דולר.

במשחק קבוע מגבלת, יש מקסימום של הימור 1 הראשונית ושלוש מעלה בסיבוב אחד. לכל שלושת סוגי העליות יש שמות ספציפיים:
• הרם
• להעלות מחדש
• כובע

בדוגמה שלנו 20 / 40 במהלך הפלופ ההימור הראשוני יהיה 20 דולר, העלאה תהיה עוד 20 דולר - כלומר שחקן יש הימור 40 דולר, להעלות מחדש יהיה 60 הדולר ואת הכובע יהיה עוד 20 דולר אשר מסתכם 80 דולר. לאחר הכובע נעשה, לא עוד עולה מותר במהלך סבב זה. זכור, ההימורים עולה על הפונה ואת נהר ייעשה על הגבול העליון (נוכל לראות את זה מאוחר יותר). בסופו של דבר, תוצאה של העלאות מותר נראה את הדברים הבאים: הימור, להעלות, להעלות מחדש, כובע.

עכשיו בואו נחזור למשחק. הפעולה נמשכת בכיוון השעון סביב השולחן, המחייבת כל שחקן לקבל החלטה אם להתקשר, להעלות או לגרד כפי שהם רואים לנכון, עד שהוא מגיע לשחקן בעמדה עיוור קטן. נניח שכולם התקשרו. בדוגמה שלנו 20 / 40, זה אומר שהם יש כל מחויבים 20 דולר לסיר. אז עכשיו זה תורה של עיוור קטן לפעול. זכור, בתחילת הסיבוב אדם זה כבר הימור סכום השווה למחצית הגבול התחתון (10 דולר בדוגמה שלנו). בגלל זה, אם שחקן זה מחליט להתקשר, הוא רק צריך להוסיף 10 דולר בסיר (ביצוע 20 דולר בסך הכל שלו). כמובן שהוא יכול גם להעלות עד 40 דולר או לזיין.

אז הנה כאשר הפעולה נעה לעיוור הגדול. שחקן זה כבר עשה 20 דולר לסיר. תיאורטית, טרום פלופ עשוי להיחשב נגמר, כי כולם ביצעו את אותה כמות אבל, כמו עיוור הגדול הוא העמדה היחידה שעדיין לא החלטה על בסיס הקלפים שלו, הוא רשאי לעשות זאת רגע ספציפי. הוא יכול להעלות (ל 40 דולר), לבדוק או לזיין. בדרך כלל, שחקן לא יכול לבדוק אם יש כסף על השולחן, אבל, במקרה הספציפי הזה, השחקן בעמדה עיוור גדול יכול למעשה לבדוק.

כמו כן, חשוב לזכור, כי, ברוב המקרים אם יש לך עדיין אופציה, במיוחד בתחילת המשחק ובזוג הראשון של סיבובים, כדאי לבדוק במקום לשים את היד שלך. זה נותן לך יותר הזדמנויות כפי שאתה עדיין במשחק ואתה יכול תמיד לקבל כרטיסים שישפרו את היד שלך. במקרה השחקן במצב של העיוור הגדול מחליט לבצע העלאה, המשחק באופן מסורתי ממשיך בכיוון השעון את השולחן שוב עד שכל השחקנים יש התקשר או לכופף את הקלפים שלהם. בסוף כל הסיבובים הרגילים, המשחק נמשך עד שכל השחקנים ביצעו את אותה כמות כסף לתוך הסיר, או שיש להם את הקלפים שלהם. בדוגמה הנוכחית, נניח לשחקן הבליינד הגדול שלנו לבדוק.

בשלב זה, סיבוב של טרום פלופ נחשב מעל וכל שבבי נאספים וממוקמים באמצע השולחן.

הפלופ

הסוחר עוסק בשלוש כרטיסיות על השולחן. כרטיסים אלה נקראים באופן מסורתי כרטיסי הקהילה או כרטיסי הדירקטוריון, כפי שהשם מרמז, כרטיסים אלה משותפים על ידי כל השחקנים על השולחן כדי לעזור להשלים את פוקר הידיים. כאשר הקלפים הקהילתיים מטופלים, האדם הראשון הנדרש לקבל החלטה הוא השחקן שמשמאל ללחצן. בדרך כלל זהו האדם בעמדה הקטנה העיוורת, אבל במקרה שהאחרון השתפך, השחקן הבא הוא הראשון שיפעיל את הפעולה. שחקן זה יכול לבדוק או להמר. הפעולה ממשיכה עד שכל שחקן יש סיכוי לבדוק, להתקשר (אם יש הימור או להעלות), להעלות או לבלות. ברגע שיש הימור או להעלות, כל שחקן חייב להתאים את ההימור עשה, להעלות מחדש או לבלות על מנת להמשיך את הפעולה. זה רגיל עבור כל השחקנים לבדוק במהלך סיבוב. במקרה זה, לא יתווסף כסף לסיר, והסיבוב יסתיים.

סוף הסיבוב מגיע פעם את כל השחקנים יש התקשר (או מלכלך), ויש להמר על סכום שווה.

התור

הסוחר מעמיד פנים רביעיות על כרטיס הקהילה על השולחן. שוב, השחקנים, החל עם שחקן שמאל של הרוכש יכול לבדוק, להמר או להתלוצץ בהתאם. בכל מקרה, בסיבוב הזה (ואת הבאים), כל השחקנים צריכים להמר ולהעלות בהתאם לגבול העליון של הטבלה. בעקבות הדוגמה שלנו הסכום המרבי של ההימור ולהעלות בסיבוב זה הוא 40 דולר. הפעולה נמשכת, כמו קודם, עם כל השחקנים סוף סוף הימורים את אותה כמות, או לטרוף את היד שלהם. שוב, כל שבבי ההימור בסיבוב זה הם משולבים במרכז השולחן.

נהר

סוחר עכשיו עסקאות 5th הפנים כלפי מעלה כרטיס וזה כרטיס הקהילה הסופי על השולחן. לכל שחקן יש כעת שבעה קלפים בסך הכל: שני כרטיסי החור שלהם וחמישה קלפי קהילה על השולחן). כרטיסים אלה משמשים כדי להפוך את הטוב ביותר 5 כרטיס שילוב. שוב, השחקן שנותר של סוחר הוא הראשון לפעול והפעולה ממשיכה סביב השולחן באותו אופן כמו קודם.

הערה חשובה: במשחק זה, או בכל סיבוב אחר, אם שחקן הימור או מעלה וכל השחקנים האחרים מזדיינים את הקלפים שלהם - היד נגמרה והשחקן שעשה את ההימור האחרון או העלה לפני כולם באופן אוטומטי מנצח את היד. לצד הנקודה, הזוכה אינו חייב להראות את ידו, אם כי הוא אוסף את כל הכסף הימור עד לנקודה זו.

העימות

במקרה המשחק עדיין בתהליך וכל השחקנים או חלק מהם עדיין בסיר, אחרי הנהר, השחקנים הנותרים צריכים להשוות את הקלפים שלהם כדי לקבוע את הזוכה בסיבוב האחרון שנקרא העימות. באופן מסורתי, השחקן בעל היד הגבוהה ביותר זוכה ביד ותופס את הסיר. אם לשני שחקנים או יותר יש ידיים זהות, אז הסיר מחולק ביניהם עם כל שבב הנותרים לא מנוהל הולך לשחקן שמאל של הדילר.

במקרה שאתה משחק גרסה מקצועית של טקסס הולדם ורוצים להיצמד לכל המוזרויות של המשחק הזה, זוכר את המבנה הבא אשר מראה כיצד השחקנים צריכים להציג את הקלפים שלהם. הראשון להציג את הקלפים שלו הוא האדם האחרון לנקוט פעולה תוקפנית כאשר ההימורים או העלאה ב הנהר. לדוגמה, אם השחקן בעמדה עיוור קטן בודק, העיוור הגדול העמדה הימורים 40 דולר וכל האחרים שיחות. במצב כזה, השחקן בעמדה עיוורת גדולה יראה את הקלפים הראשונים שלו. עם זאת, אם מישהו אחר העלה (וכולם קראו או צחקו), אזי אותו אדם יהיה הראשון שיציג את הקלפים שלו. אם השחקן לשמאלו יכול להכות את היד הזאת, הוא יהיה זה שיציג את הקלפים שלו. עם זאת, אם יש להם יד נחות, אז הם לא מחויבים להראות את היד המפסידה שלהם יכול פשוט לבלות. לאחר שכל השחקנים הציגו את ידיהם (או לועג) ואז השחקן (ים) עם היד הגבוהה ביותר גלוי זוכה הסיר.

מה יקרה עכשיו?

לאחר העימות, כל הקלפים מוחזרים לסוחר, השחקן המנצח אוספת את הצ 'יפס שלו ואת לחצן הדילר מועבר בכיוון השעון אל השחקן הבא. פעולה זו, כאמור לעיל, מבטיחה כי הרוכש, קטן עיוור עיוור גדול הם הסתובבו, להבטיח כי כל השחקנים על השולחן לשחק בכל עמדות.

מגבלת פוט

משחקי פוט לימיט הם בדיוק זה. שחקנים יכולים להמר בכל מקום בין הגבול הנוכחי של הטבלה (הגבול התחתון במהלך טרום הפלופ ואת הפלופ ואת הגבול העליון במהלך התור ואת הנהר), ואת הסכום המקסימלי בסיר על השולחן.

לדוגמה: אנו מצטרפים למשחק 20 / 40 במהלך הפלופ. יש 200 דולר בסיר השחקן בעמדה עיוור קטן עשה הימור 20 דולר. השחקן הבא יהיה צריך להתערב 20 USD להתקשר. מה שהופך את הסיר הכולל 240 USD (200 (פוט) + 20 (1st של בית) + 20 (השיחה שלך)). במקרה זה, תוכל להגדיל עד 240 דולר.

לדוגמה, אתה מגייס ב- 160 USD. עכשיו יש 400USD בסיר. השחקן הבא חייב לפחות להתקשר ההימור שלך 180 USD. זה אומר שיש עכשיו 580 דולר על השולחן (200 (פוט) + 20 (1st בית של שחקן) + 180 (הבית שלך ולהרים) + 180 (הבא של השיחה של השחקן). הוא יכול להעלות על ידי משהו בין גבול השולחן (התחתון או גבוה יותר, בדוגמה שלנו 20 USD או 40 USD) ו- 580 USD.

כפי שאתה יכול לראות, גודל הסיר גדל באופן אקספוננציאלי, ובגלל זה, זה סוג של פוקר עשוי לפעמים להיחשב קרוב יותר אל משחק לא מוגבל יותר מגבול קבוע.

נו לימיט

פשוט למדי, כפי שהשם מרמז, במשחק לא מוגבל, שחקנים יכולים להמר כל דבר בין הגבול של הסיבוב ואת הסכום הכולל של צ 'יפס. הימורים כל הצ 'יפס שלך, בכל משחק פוקר נקרא הולך' הכל '. זה יכול להיות בגלל שאתה בוחר להעלות את הסכום המלא של הצ 'יפס שלך, או כי אתה פשוט נגמרו של צ' יפס במהלך היד בפרט.
הערה: שבבי שבידה במהלך יד פוקר אסורה בהחלט.
אם, במהלך יד, שחקן אוזל של שבבים, אבל שחקנים אחרים ממשיכים להמר, ואז הסיר הוא מפוצל בנקודה שבה השחקן להמר על כל הצ 'יפס שלו. כל ההימורים הבאים שבוצעו על ידי השחקנים האחרים נשמרים נפרד "סייד פוט". ב Showdown, השחקן המקורי הוא רק מתחרים על הסיר הראשי, אחד שהוא תרם. כל שאר השחקנים מתחרים על סירים. בסביבה מבוססת קרקע, הזוכה של סיר בצד נקבע הראשון.

מדי פעם, ייתכן שתראה כמה סירים בצד. שוב, אותם כללים מוחלים כאן. שוב, שחקנים רק להתחרות על הסיר (ים) שהם תרמו.

אומהה

אומהה הוא וריאציה טקסס הולדם שיחק כמעט זהה עם היוצא מן הכלל היחיד - השחקן הוא עסק 4 כרטיסי חור להתמודד כלפי מטה במקום שני כמו טקסס הולדם.

זכור, חשוב מאוד לזכור את העובדה הזאת, כמו במקרה שאתה לא, סביר להניח שיש לך כמה בעיות עם הגדרת עוצמת הקול של כרטיס. תסתכל על זה דוגמה חיה:
כרטיסי החור שלך הם: 5h - 10s - Js - As.
כרטיסי הקהילה הם: 3d - 4d - 6c - 7c - Kh.

אתה עלול לקבל מופתע אבל כאן, לא תוכל להפוך את רצף עם אס גבוה ולא ישר עם 3-4-5-6-7. במקרה הספציפי הזה, השילוב הטוב ביותר שיקרה הוא יד עם אייס גבוה.

וכאן התשובה הטובה ביותר עבור שלך למה יהיה את הדברים הבאים: ב Omaha הולדם השילוב שלך נוצר רק משני כרטיסי החור שלך ושלושה מתוך 5 על השולחן.

OMAHA HI-LO

כדי להפוך את שילוב מנצח Omaha High Lo אתה צריך ליצור שילוב פוקר המורכב של כרטיסי 5 שבו את הכרטיס הגבוה ביותר זה צריך להיות לא גבוה יותר מאשר 8. על מנת ליצור שילוב ידני, ניתן להשתמש ב- Ace ככרטיס הקטן ביותר (ה- Ace עשוי להיות הגבוה ביותר וגם את הכרטיס הקל ביותר שיעזור לכם ליצור את השילובים המתאימים), סטרייט ו- Flush לא נספרות כהרכבות לו כאן.

על פי האמור לעיל, זה די קל לנחש כי היד הטובה ביותר Omaha High Lo מורכב 5-4-3-2-Ace. ושוב, זכור זאת, הישר והפלוש אינם נספרים כאן. או אפילו במקרה כל כרטיסי 5 שלך יהיה ללבוש את אותה חליפה (כל הלבבות למשל), ואם את הפלאש לא נספר, כן, זה יהיה שילוב אידיאלי עבור Omaha High Lo. ואתה חייב גם לזכור כי כל זוג כאן ייחשב גבוה. אז במקרה זה, 2-2-4-5-A לא יעשה שילוב "lo".

כאשר אף אחד השחקנים לא הצליח ליצור יד lo, שחקן עם זוכה יד הגבוהה ביותר. להיפך, כאשר יש שני שחקנים, אחד עם היד הגבוהה ביותר והשני עם הכיכר אחד יהיה לפצל את הבנק. במקרים נדירים השחקן עם שני צירופים אפשריים ביד אחת ייקח הן גבוהה Lo חלקים של הבנק. במהלך המשחק הזה השחקן צפוי לעשות את היד הגבוהה הראשונה ורק אז (כאשר זה אפשרי) ליצור יד Lo. ואותו הכלל פועל עבור העימות: הזוכה ביד הגבוהה ביותר נקבע הראשון.

איך לשחק ב Omaha High Lo?

כפי שכבר נאמר, המשחק הוא שיחק כמעט באותה דרך כמו טקסס הולדם עם שני רק הבדלים: השחקנים הם עסקו כרטיסי חור 4 במקום שניים כמו בטקסס הולדם ואת ההבדל השני הוא שכל הסיר מחולק לשני חלקים - אחד עבור הידיים גבוה והשני עבור Lo אחד. כל שחקן אמור ליצור שילוב של כרטיס 5 עבור היד הגבוהה ואת השילוב Lo עבור Lo אחד. כל הזכיות מחולקות בהתאמה. במקרה שאף אחד השחקנים לא הצליח ליצור שילוב ידני - הסיר כולו מגיע לשחקן עם היד הגבוהה ביותר. אם שחקן יחיד מנצח הן את הידיים הגבוהות והן את הידיים - הוא לוקח את כל הסיר.

אומהה גבוהה Lo אסטרטגיות

לחלופין את טקסס הולדם כל שחקן הוא עסק 4 כרטיסי חור. אתה צריך גם לזכור כי המשחק הזה יהיה להיות רווחי למדי עבור אותם שחקנים שלא הגדירו לפחות אסטרטגיה בסיסית. זה חשוב במיוחד כאשר שחקנים פחות לקפל בסיבוב הראשון של המשחק. אתה מבין את הסיבה מדוע בתהליך.

אומהה High Lo אסטרטגיה - זכור 2 + 3

כדי להעריך את השילוב הפוטנציאלי שלך כראוי, עליך תמיד לזכור כי רק שניים מתוך ארבעת הקלפים שלך יש צורך ליצור שילוב עם רק שלושה מתוך 5 כרטיסים על השולחן. כלל זה חשוב ביותר לזכור כדי לזהות את היד החזקה. מצד שני, אם אתה לא שם לב אליו במיוחד, במהלך המשחק היד שלך עשוי להופיע גבוה יותר ממה שאתה צפוי. כדי ליצור את השילוב החזק ביותר האפשרי Lo-hand, מומלץ מאוד להבין ולזכור אלה 2 בסיסי הכללי you
1. הימנע מכל זוג זוג השילוב שלך
2. ערך הכרטיס הגבוה ביותר ביד אינו יכול לחרוג מ- 8

אומהה גבוה Lo אסטרטגיה אגוזים Lo

קודם כל תן לנו לתת את ההגדרה של "אגוזים לו". כדי להיות יד אגוזים יד פירושו יש את השילוב החזק ביותר האפשרי. השחקנים מתחילים אולי לא להגדיר את זה מיד בפעם הראשונה, אם כי זה די קל ומה שחשוב יותר, זה די חיוני לדעת כדי לזכות ב Omaha High Lo. הנה טיפ קטן לך לזכור עבור נוחות של התייחסות: «אגוזים Lo» הוא «2 + 3». זה אומר במקרה שני של ארבעת הקלפים שלך קלפים חור הם שקר (2) ו - אייס - אתה מחזיק שילוב של אגוזים Lo.

אבל אתה צריך גם לפקוח עין על הקהילה (כרטיסי הלוח, כרטיסים על השולחן) כרטיסים, כמו שלושה מהם המורכבת 8 ו לואר וכרטיס עם זוג לא יתווספו המינון שלך אס ו טופס השילוב הנכון האפשרי ביד שלך. הפסקה חיובית נוספת עבורכם תיווצר על ידי דוס ו 3 ו אס על השולחן. כמו במהלך המשחק יתווספו שני קלפי קהילה נוספים, כמו 8 או lo וכמה קלפים לא-זוגיים - בהחלט יהיו לך את האגוזים. במקרה זה אנו ממליצים לך להעלות את ההימורים כמו במצב זה יש לך כמה סיכויים גבוהים למדי לקחת לפחות את הסיר יד Lo.

אומהה גבוהה Lo אסטרטגיה אגוזים

כפי שאתה חייב לנחש כבר, את הטוב ביותר האפשרי אגוזים Flush שילוב הוא Flush. כל השחקנים צריכים לדעת איך להבדיל בין אגוזים Flush לפחות כדי להגיע קרוב יותר קרוב לסיר. עיין בדוגמה זו:

כרטיסי החור שלך: 2c - Ac
כרטיסי הקהילה: Dc - 9c - 7c.

כמו רוב היריבים שלך עשויים לקבל את הלבבות פלאש, אתה יכול לשמור על רגוע כפי שאתה יודע שיש לך את הכי גבוהה האפשר פלאש - אגוזים פלאש. היכולת לזהות סוג זה של שילוב עשוי לשפר באופן משמעותי את המצב שלך במשחק ולעזור לך להגדיר את ההימורים שלך נפח נוסף.

אומהה גבוהה Lo אסטרטגיה הסיכויים שלך לעומת הסיכויים של היריב שלך

באופן אידיאלי אתה צריך לדעת איך להגדיר את השילוב הטוב ביותר האפשרי של היריב שלך ואם יש שלושה קלפים מאותה חליפה על השולחן. אתה חייב להבין כי במצב כזה לפחות אחד היריבים שלך עשוי תיאורטית יש פלאש. במקרה זה אם אתה 100% בטוח היד שלך היא לא חזקה מספיק כדי לנצח פלאש - אתה חייב לקפל. מצד שני, במקרה של כרטיסי הקהילה על השולחן טופס אור ישר כמו 3-4-6-8-9, זה יהיה הרבה יותר טוב במקרה שאתה נתקל לפחות ישר או יד חזק מספיק כדי לנצח אותו, על להיפך - כדאי לקפל.

בדוגמה הנ"ל 3-4-6-8-9, יש לפחות 5 דרכים ליצור סטרייט עם שני כרטיסי החור שלך וכרטיסי הקהילה 3 מתוך 5 על השולחן:
• 2-3-4-5-6
• 3-4-5-6-7
• 4-5-6-7-8
• 5-6-7-8-9
• 6-7-8-9-10
כמובן שדוגמאות אלה יכולות להיראות אי שם בין מדע בדיוני לבין עובדות, אם כי הן מראות בבירור את הצורך של תשומת הלב הגבוהה של השחקן לכרטיסים האפשריים של המתנגדים.

אומהה High Lo גבוה ידיים אסטרטגיה

כמו המשחק הזה כרוך הרבה שילובים המנצח, להיות מוכנים לכך שמספרם יעלה בהרבה על מספר שילובים אפשריים בטקסס הולדם. אז כדי להיות בטוח להבין כי שלושה מסוג או זוג הם לא הרבה שילובים כי לעתים קרובות לזכות באומהה.

טעויות נפוצות באומהה

אחת הטעויות הרגילות ביותר של השחקנים הראשונים היא שהם מתעסק עם הגדרת הערך של היד החל לאחר קבלת הקלפים שלהם חור. זה קורה בגלל הסיבה שרובם גילו את עולם הפוקר תוך כדי משחק בטקסס הולדם וזה גורם להם להעריך את הקלפים הגבוהים שלהם תוך כדי משחק פוקר אומהה.

לדוגמה זוג אסים היה נראה שילוב חזק למדי עבור PF (preflop), בעוד זה נראה לעתים קרובות אחד לא מנצח כאשר הפלופ אינו מציג את השלישי אייס.

עוד טעות חיה של שחקנים חדשים היא עלייה בלתי נשלטת במקרה של זוג גבוה מיד לאחר העסקה. העלאות ניכרות כאלה הן בדרך כלל ניבאו בקלות על ידי שחקנים מנוסים נוטים לצייר מקבילים בין ההימורים ואת מעלה בזמן ההמתנה כרטיס חזק בפלופ.

טעות נוספת ברורה היא הניסיונות מיומן מובן מאליו בלוף. יתר על כן זה אחד מאותם טעויות שעשויות להפוך אסון טהור כאשר רוב השחקנים יגלה את זה בלוף על ידי ציור האנלוגיה בין ההימורים הקודמים מעלה ולכן בלוף פשוט להישאר בלתי סבירה. אז הנה טיפ קטן עבור שחקני הפוקר החדש אומהה: לשמור על שם הוגן שלך ולנסות להימנע bluffing עד שאתה מרגיש בטוח מספיק עבור האסטרטגיה שלך מוגדר.

כאשר המעבר מ טקסס הולדם לאומהה, כמה שחקנים חדשים יהיה כמובן להבחין בהקבלה בין נפח הרגיל של הולדם המסורתית ו Omaha High-Lo של סיר אשר נוטים להיות הרבה מעל.

בעוד רוב השחקנים לקפל רק אחרי הפלופ בעת ששיחק בטקסס הולדם, שחקני אומהה עם כרטיסי חור 4 בידיים יחד עם מספר עצום של הסיכויים סביר לקפל את הקלפים שלהם לאחר העסקה הראשונה.

טעות נפוצה נוספת עבור השחקנים החדשים היא לא קיפול הקלפים שלהם עם אגוזים (היד הגבוהה ביותר האפשרית כרגע) לאחר הפלופ. למשל, במקרה קיבלת אגוזים אחרי הפלופ, נניח שזה היה ישר עם אייס. אז מה קורה עכשיו? השחקנים יעלו עד שיהיה תורך לקבל החלטה. וכאשר השחקנים ברור לעשות הימור ולא מחכה פלאש, ההחלטה הטובה ביותר שלך יהיה קיפול הקלפים שלך לבחור את הרגע הטוב שלך.

מהו גבול הסירים?

סף פוט הוא סוג של פוקר אומהה, אשר ידוע גם בשם PL. משמעות הדבר היא כי כל הימורים או מעלה במהלך סוג של המשחק הזה הם להתאים את הסכום בסיר. במילים אחרות, נפח הסיר יפעל כגבול במהלך סבב ההימורים. ההימור המקסימלי בסיבוב ההימורים הראשון צריך להיות שווה לסכום של התריס הקטן והעיוור. לדוגמה, במשחק ההימור של 10 \ 20, ההימור הראשון לא יעלה על סכום התריסים הגדולים והקטנים, במונחים של הדוגמה הנוכחית שההימור לא יעלה על 30. לכן, השחקן הבא יכול להתאים את ההימור בכמות 30, או להעלות אותו ל- 60.

אננס

אננס פתוח פנים סינית פוקר - סוג של פוקר סיני שבו מן השני להפעיל שחקנים מקבלים שלושה קלפים עם הפנים כלפי מטה, אחד מהם חייב להיות מקופל. המתנגדים בסופו של דבר לראות רק שני קלפים, השלישי נשאר unisclosed עבורם.

המשחק הוא שיחק עם הסיפון סטנדרטי של כרטיסי 52 (מ 2 כדי אס, לא בדיחות). החליפות שוות. המספר המקסימלי של שחקנים אננס - 3.

לכן, המשחק מתרחש 5 פונה: 5 + 2 + 2 + 2 + 2

במקרה של פנטזיה, השחקן מקבל כרטיסי 14, מתוכם 13 יש להשתמש ו 1 מושלך.

המטרה של המשחקים היא להשיג את השילוב החזק ביותר לנצח יריבים ולאסוף נקודות נוספות. השחקן עם נקודות ביותר בסוף הסיבוב העגול מנצח.

סיבוב יד

המשחק הוא שיחק עם כרטיסי 52. אין כרטיסי קהילה או סיבובי הימורים.

עיבוד קלפים ביד.

כרטיסים הם עסקו לסירוגין ברחובות 5.

- 1st רחוב - כרטיסי 5 הם עסקו.
הנגן חייב לפרוש את כל כרטיסי 5 בתיבות

- 2nd רחוב - כרטיסי 3 הם עסקו.
החל מ- 2nd נגן רחוב חייב לפרוס את כרטיסי 2 בתיבות ולהשליך כרטיס 1.

- 3rd רחוב - כרטיסי 3 הם עסקו.

- 4th רחוב - כרטיסי 3 הם עסקו.

- 5th רחוב - כרטיסי 3 הם עסקו.

תיבות

השחקן חייב לפרוש את כל הקלפים בשלוש תיבות:

- חזית - קופסה העליון עם כרטיסי 3 (החלש ביותר)
שילובים אפשריים: שלושה מסוג, זוג אחד, כרטיס גבוה וכו 'כמו שילובים חזקים לפחות 4 כרטיסים יש להשתמש.

- תיבה בינונית באמצע עם כרטיסי 5 (ממוצע)

- חזרה - את התיבה התחתונה עם כרטיסי 5 (החזק ביותר)

שלטון תיבות: הקופסה הקדמית לא יכולה לנצח את התיבה האמצעית, התיבה האמצעית לא יכולה להכות את הקופסה. יש למיין את הקומבינציה על ידי וותק מלמטה בסדר עולה. צירופים שווים מותר. אם כלל זה אינו מכובד, היד נחשבת מגושמת והשחקן לא יקבל נקודות.

אישור של תחילת המשחק

כאשר ליד השולחן יושבים לפחות שחקנים 2, כל שחקן חייב לאשר כי הוא מוכן להתחיל המשחק. המשחק לא יתחיל עד שכל השחקנים יאשרו זאת. כדי לאשר, השחקנים חייבים לבחור לשחק בחלון קופץ.

תהליך המשחק.

לאחר תחילת היד על הרחוב הראשון, השחקן, אשר בצד שמאל מן סוחר, הוא עסק בכרטיסי 5. כל השחקנים יכולים לראות את הכרטיסים האלה.

השחקן חייב לשים את כל כרטיסי 5 בשלוש תיבות. המשחקים משוחקים לגמרי. לשחקנים אין כרטיסים שלא נחשפו. כל הקלפים מונחים בקופסאות, אשר התוכן שלהם זמין לכל המשתתפים. שחקנים פורשים קלפים בזה אחר זה. התהליך של הנחת ברחוב הראשון גלוי לכל השחקנים.

סוף המעבר ב- 1st רְחוֹב

לאחר שחקן מניח את כל הקלפים, כפתור "מוכן" זמין עבורו. עד סוף התור, השחקן יכול להעביר כל הקלפים שלו.

לאחר סיום המהלך, השחקן הבא יטופל בכרטיסי 5 וכן הלאה, עד שהרחוב הראשון לא יושלם.

סוף הדרך ברחובות הנותרים.

החל מהרחוב השני ועד שכל השחקנים מכניסים כרטיסי 13, השחקנים מקבלים שלושה קלפים עם הפנים למטה ומניחים שניים מהם על הקופסאות. כרטיס החסימה יימחק על ידי לחיצה על הלחצן "מחק". על ידי השלכת הכרטיס השלישי, שני אחרים נפתחים. השחקן לא יכול להזיז את הקלפים שהונחו ברחובות הקודמים.

הגיע הזמן.

לכל שחקן יש אותה כמות זמן להניח קלפים בכל רחוב - 2 דקות. החל מהרחוב הראשון יש ספירה לאחור. על שחקן הרחוב השני יש פחות זמן מאשר על הראשון וכו 'אם שחקן הוא מחוץ לזמן, הוא יהיה בנק זמן נוסף - 3 דקות. אם השחקן משתמש כל הזמן, אבל עדיין יש כרטיסים הנותרים, הם ימוקמו באופן אוטומטי.

אם השחקן הוא מחוץ לזמן, הכרטיס שלו מונחות באופן אוטומטי:

- כרטיסי הם ערוכים לפי הסדר שהם קיבלו, הראשון בשורה התחתונה, לאחר מכן על באמצע ו העליון.

- החל מהרחוב השני הראשון שני כרטיסי קיבל ערוכים החוצה והשלישי הוא נמחק.

אם שחקנים יש לנתק עם השרת, "זמן הבנק" הוא גם השיקה - 3 דקות. אם בסוף כל שחקן "בנק הזמן" לא יצליח ליצור קשר עם השרת, הנוכחי שלו יטופל באופן אוטומטי ונספר, השחקן יועבר "לשבת" ולא ימשיך את המשחק, למעט אלה במקרים בהם ליריב יש זכות להתמודד עם "פנטזיה". על פי הכללים של הפוקר הסיני "פנטזיה" היא המשך של יד פעילה, ולכן זה יהיה שיחק ורק לאחר שחקן יועברו "לשבת". בנק זמן relaunches אחרי השחקן עובר לשולחן אחר.

ניקוד ובונוסים.

בסוף ציוני יד מסכמים. נקודות מוענקות בהשוואה זוגית של היד של כל שחקן. בכל זוג שילובים בהתאמה מושווים: הגבוה ביותר עם הגבוה ביותר, הממוצע עם הממוצע והנמוך ביותר עם הנמוך ביותר.

במקרה של ציור על כל הידיים (לדוגמה שני השחקנים יש פלאש שווה בשורה התחתונה) אף אחד השחקנים מקבל נקודות ביד זו.

כללים הבקיע.

ישנן שתי שיטות של הבקיע:

- שיטה 2-4
שחקן מקבל נקודת 1 עבור כל יד זכתה.
בנוסף, השחקן מקבל נקודות 1 אם הוא זכה 2 מתוך שלוש ידיים או כל שלוש ידיים.
במקרה של לצייר אף אחד השחקנים מקבל את הנקודות. אבל אם השחקן מנצח עם שתי ידיים אחרות, הוא מקבל שלוש נקודות - אחת עבור כל ניצח ביד ועוד אחד.

- שיטה 1-6
שחקן מקבל נקודת 1 עבור כל יד זכתה.
בנוסף, השחקן מקבל נקודות 3 אם הוא זכה בכל שלוש הידיים.

מְגוּנֶה
אם בסוף שחקן היד מורכב שילוב עם להיכשל סדר של כוחם, מאשר היד נחשבת מזוהמת. במקרה זה כל שילובים שלו נחשבים אבוד לאחרים והוא לא מקבל נקודות אלא משלם קנס בסכום של נקודות 6 ונקודות בונוס לכל אחד מהשחקנים.

אם שני שחקנים או יותר יש "עבירה", אז הידיים שלהם לקבל 0 נקודות בשלב ההשוואה.

תמלוגים

בנוסף נקודות עבור ניצחון, שחקנים מוענקים עם תמלוגים עבור שילובים, ללא קשר לתוצאות ההפצה.

עבירות אינן מקבלות תמלוגים.

משחקים נוספים

7-Card Stud

7-Card Stud נחשב לאחד מאותם סוגים קלאסיים של פוקר, אם כי אתה בטוח המסורתי טקסס הולדם הוא לא אתגר בשבילך יותר, אתה בהחלט צריך לנסות 7 כרטיס Stud. המשחק הזה הוא הכל על ביצוע שילוב הטוב ביותר של כרטיסי 5 מתוך כרטיסי 7 ביד. עיקרון הליבה של כרטיס 7 כרטיס הוא לזכור את כל הקלפים עסקו להיות מודעים היטב את הפוטנציאל ההתחלה שלך ביד. למרות העובדה כי 7 Card Stud במובנים רבים הוא שיחק באותה דרך כמו רבים של משחקי הפוקר הקלאסי בשל הדמיון של שילובים המנצח, אם כי יש מגוון של מוזרויות שונות אשר שווה לשים לב ב.

תחרות

אחד ההבדלים העיקריים של כרטיס 7 כרטיס היא כי אין תריסים משמשים כאן כדי להתחיל את סיבוב ההימורים או את המשחק כולו. כאן כל השחקנים צריכים מקום ההימורים באותו סכום בהתאם למגבלות השולחן להגדיר.

כל שחקן צריך לעשות הימור כפוי אשר נקרא גם Ante. נפח של סוג זה של עניין חובה תלוי במגבלות השולחן, בדרך כלל משתנה בין 10-25% ההימור המינימלי הנדרש. בהזדמנויות השכיחות ביותר כרטיס 7 כרטיס שיחק עם גבולות ההימור קבוע.

יד מתחילה

הדבר החשוב ביותר כאן הוא להישאר סבלניים כמו אלה ידיים חזקות מאוד להתחיל, אשר יבטיחו את הניצחון המיידי, עלול להתרחש די נדיר. לכן לפני קיפול הקלפים שלך מיד לאחר הפלופ, אתה צריך לעשות חקירה צרה לנהל את הניתוח העמוק של כל הגרסאות הפוטנציאליות עם הקלפים שלך.

האסטרטגיה

כפי בפועל שלך עם כל סוג אחר של משחק פוקר עשוי להראות לך, אין דבר יעיל יותר כדאי מאשר בפועל בפועל וגישה מודעת עמוקה. בגלל זה אנחנו לא כאן כדי להתעכב על קונבנציונאלי או מקובלת מערכת קסם מיוחד שיעזור לך לנצח. כאן אתה צריך להבין כי התוצאה של המשחק, כמו גם ההצלחה האישית שלך תלוי רק ביכולת שלך לקרוא את היריב שלך. אנו נדון בנושא זה בפירוט רב יותר לאחרונה.

הכללים העיקריים

בניגוד לרוב משחקי הפוקר, כאן לא תעמוד בפני כל כרטיסי הקהילה. כל שחקן כאן הוא עסק בכרטיסי 7 בכללותו. כל השחקנים שהצליחו להגיע לשלב הסופי הם להפוך את השילוב הטוב ביותר של כרטיסי 5 לכרטיס 7 ביד. כרגיל, המשחק הזה הוא שיחק באמצעות כרטיס סטנדרטי 52 הסיפון. כלומר את מספר הקלפים קובע את מספר האנשים, מי יכול לשחק בהפעלת משחק אחד. מספר השחקנים ב- Seven Card Stud נע בין שניים לשמונה מקסימום. ועכשיו בואו נתבונן בכל תהליך המשחק בסדר הנכון. בניגוד טקסס הולדם ו אומהה פוקר, שבעה קלפים שיחק עם גבולות הימור בלבד. ב שבעה כרטיס הרבעה לא תמצא כל הגבלה Pot או ללא הגבלת סוגי המשחק. במאמר הנוכחי נשקול את הדוגמה הבאה: 7-Card Stud עם הגבלה קבועה 10 \ 20.

המשחק מתחיל

לפני הסוחר עסקאות הקלפים הראשונים השחקנים החל משמאל שלו בכיוון השעון את השולחן, כל שחקן צריך לעשות עניין חובה, אשר נקרא גם Ante. כמות Ante הוא בדרך כלל על 1 \ 5 של מגבלת הטבלה המינימלית. אנטה משחקת את אותו תפקיד כמו תריסים בטקסס הולדם המסורתית - הוא ממוקם כדי להתחיל למלא את הסיר.

רחוב שלישי

אז את העסקה הראשונה היא כדלקמן: כל השחקנים הם עסקו שני הקלפים למטה. לאחר שהסוחר עוסק בשני קלפים לכל שחקן, הוא עוסק בכרטיס אחד נוסף, אבל הפעם פניו כלפי מעלה. כל הקלפים שעובדים כלפי מעלה הם להישאר על השולחן. אז עכשיו כל שחקן יש פנים אחת למעלה ושלוש פנים למטה הקלפים. סיבוב ההימורים הראשון נקרא "רחוב שלישי" וזה אמור להיות התחיל עם השחקן מראה את הקלף הגבוה ביותר לפי דרגה חליפה.

חליפות מדורגות מן הגבוה ביותר ל: Spades, לבבות, יהלומים ומועדונים.

השחקן עם הקלף הנמוך ביותר מראה נדרש לבצע הימור כפוי המכונה הימור "הביאו". הימור זה נקבע בדרך כלל על ידי השולחן. בעקבות הדוגמה שלנו, עם 10 \ 20 גבולות, כאן Ante יהיה שווה 2. אחרי ההימור הביטחוני נעשה על ידי השחקן הבא בצד שמאל של השחקן שעושה את ההימור, ויש לו אפשרות לקפל, להתקשר או להעלות את ההימור כרגיל. כמות העלאה בסיבוב הראשון של המשחק לא יעלה על 10 (הגבול התחתון של הטבלה). כל סיבוב מאפשר הימור אחד בלבד מכל שחקן ושלוש מעלה, ולכן ההימור המקסימלי במקרה זה הוא 40.

רחוב 4

אחרי כל השחקנים עשה הימורים שלהם סוחר עסקאות עוד פנים כרטיס שנקרא באופן מסורתי "רחוב הרביעי". על הקלפים עסקה, סיבוב הימורים נוסף מתחיל עם השחקן מראה את היד הגבוהה ביותר. כמות העלאה בסיבוב הראשון של המשחק לא יעלה על 10 (הגבול התחתון של הטבלה). שחקן המציג זוג מותר להמר 20 (גובה השולחן גבוה). אחרי זה כל השחקנים החל משמאל של השחקן מראה את הקלפים הטובים ביותר, הם לקבל את ההחלטות שלהם.

ברחוב החמישי

לאחר סיבוב ההימורים השני, הכרטיס הבא שיבוא יגיע גם הוא וייקרא "הרחוב החמישי". אז עד לרגע זה כל שחקן יש כרטיסי 5 בסך הכל: 3 הפנים את הקלפים ואת כרטיסי חור 2. סכום ההימור הראשון בסיבוב זה הוא 20. סיבוב ההימורים הבא מתחיל שוב עם השחקן מראה את היד הגבוהה ביותר.

רחוב שישי

אז את הסיבוב השלישי בסיבוב הוא מעל ואת סוחר עסקאות האחרונה פנים כרטיס לכל שחקן בסיבוב זה נקרא "רחוב השישי". שוב בסיבוב ההימורים מתחיל עם השחקן מראה את הקלפים הנראים הגבוה ביותר ואת היקף ההימורים עולה על פי הגבול הגבוה.

רחוב 7

ואחרי סיבוב ההימורים, סוחר עסקאות הקלף האחרון לכל שחקן ואת הכרטיס הזה הוא עסק למטה. בקהילת הפוקר הקלף האחרון בסרט שבעת הקלפים מכונה לעתים קרובות "למטה ומלוכלך". כרטיס זה ואחריו את הסיבוב הימור הסופי ואת סכום ההימור הנדרש יציב.

העימות

עכשיו כל שחקן משתמש חמישה מתוך שבעת הקלפים שלו כדי להמציא את היד האחרונה שלו. על מנת להחליט איזה שילוב טוב יותר, כל השחקנים לחשוף את הקלפים שלהם ואת הטוב ביותר של שילובים אלה כרטיס זוכה הסיר.

ראז

Razz הוא גרסה של 7 Card Stud שבו היד הטובה ביותר מנצחת את הסיר. המשחק יכול להיות שיחק על ידי שני עד שמונה שחקנים. הוא שיחק עם הסיפון כרטיס 52 המכיל לא jokers. כל שחקן הוא בסך הכל שבעה קלפים, אבל רק את הטוב ביותר חמישה קלפים יד נמוכה משמש כדי לקבוע את הזוכה. שלא כמו כרטיס 7 כרטיס היי / לו, ב Razz אין "שמונה או יותר" דרישה לגדל את הסיר.

זכור כי (בניגוד שבעה Card Stud Hi / Lo ו Omaha היי / Lo), אין 'מוסמך', היד הנמוכה ביותר מנצח את הסיר כולו.

32 כרטיס צייר

המשחק הזה הוא מרגש במיוחד כי כל הקלפים הנמוכים מ 2 ל 6 יוסרו מן הסיפון, אז בסופו של דבר עם הרבה קלפים גבוהים, וזה קל יותר לקבל שלושה סוג של בית או מלא. שמור את זה בחשבון כאשר אתה משחק - היד שלך יכול להיות נהדר, אבל גם הידיים של היריבים שלך!

 • המשחק הזה הוא שיחק עם 2 כדי 5 שחקנים.
 • 3 תריסים - קטן, גדול, מעל כאשר יותר מ 3 שחקנים (2-3 שחקנים חוזר רק תריסים קטנים וגדולים).
 • כאשר מחליפים כרטיסים, השחקן הראשון לאחר הסוחר מתחיל (כמו לצייר 5 כרטיס), אבל בסיבוב השני, פעולה מתחילה לאחר overblind (לא אחרי סוחר). במצב ראש בראש (רק שחקנים 2) הפעולה מתחילה עם עיוור קטן.
 • הנגן יכול להשליך מקסימום של כרטיסי 4.
 • מגבלת הזמן היא 10 שניות, ולאחר מכן ניתן לבדוק, להתקשר או לקפל.
 • סיפון חשוף: קלפים של דרגה 2-6 יוסרו, ללא תלות במספר השחקנים הנמצאים במשחק.
 • אסים יכולים לשחק גבוה או נמוך, כך שאתה יכול להיות ישר של A-7-8-9-10 או 10-JQKA.
 • התכונה Parole מאפשר לשחקנים לפצל את הסיר (2nd התערבות רק בסיבוב).
 • קשרים ניתן לשבור בחליפה.
 • דירוג יד שונה ב- 32-Card Draw Poker.

באדוגי

וריאציה חדשה יחסית של פוקר, המשלבת את התכונות של טקסס הולדם, צייר פוקר ו ראז.

כל שחקן מקבל ארבעה קלפים, והיד הנמוכה ביותר מנצחת - ארבעה קלפים בעלי דרגה ותביעה שונים. המשחק ניתן לשחק מקסימום של שישה שחקנים והוא שיחק עם הסיפון כרטיס 52. אייס הוא תמיד הקלף הנמוך.

תחילתה של העסקה דומה לטקסס הולדם - שני שחקנים לתפקיד השמאלי של הסוחר קטן ועיוור גדול. אחרי זה השחקנים הם עסקו ארבעה קלפים, שחקן על העיוור הגדול של שמאל מתחיל בסיבוב הראשון ההימורים.

המשחק כולל ארבעה סיבובים הימורים. במהלך כל אחד משלושה סיבובים, שחקנים יכולים לסחור אפס לארבעה קלפים מידיהם. לאחר סיבוב ההימורים הרביעי מסתיים, הנותרים השחקנים חושפים את הקלפים שלהם נעים בכיוון השעון סביב השולחן. השחקן עם היד הטובה ביותר זוכה הסיר.

דירוג ידני (יורד)

 • Badugi היא היד שיש לה ארבעה קלפים של דרגה חליפה שונים, שהטוב שבהם הוא 4-3-2-А.
 • יד של שלושה קלפים - מורכבת משלושה קלפים לא מזויפים של חליפות שונות.
 • יד של שני קלפים - יש שני קלפים לא מזויפים של חליפות שונות.
 • יד אחת - הקלף הנמוך מנצח.

היד הגרועה ביותר בבאדוגי היא К-К-К-К.

טקסס 6 +

כולם כבר hyped על המשחק החדש שהגיע לשולחנות מקאו שבו איווי ו Dwan לשחק, שנקרא שש פלוס הולדם. במבט ראשון, זה נראה כמו משחק מרגש מאוד ומושך עבור שחקנים חדשים! זה יכול להיות רק כריס Moneymaker חדש במונחים של משיכת השחקנים כיף לשחק באינטרנט, ואת הדבר הטוב הוא, אם אתה יודע איך לשחק טקסס הולדם היטב, יהיה לך קל המעבר למצב משחק חדש זה.

ההבדל העיקרי של טקסס 6 פלוס הם מספר כרטיסים (36 במקום 52) ואת כוח של שילובים:

טקסס 6 + ניתן לשחק עם קטנה כמו שני שחקנים, עד מקסימום של עשרה שחקנים. הוא שיחק עם סיפון כרטיס 36 (מ 6 לאיס) ללא ג 'וקר. כל שחקן מקבל שני קלפים, פניו כלפי מטה. כרטיסים אלה ידועים כמו כרטיסי חור. לאחר מכן, סוחר הידיים החוצה חמישה כרטיסי הקהילה בפנים. שחקנים יכולים להשתמש בכל חמישה קלפים כדי ליצור את השילוב. השילוב הטוב ביותר של חמישה קלפים זכה לסיר.

שחקו עכשיוhttps://pokerdom.com/

קזינו בונוסים

סה"כ: 4
soupWizardApi.init ('p21661p3144303pb6f5', 'p'); בונוס 1000R לשחקנים חדשים בפוקרדום ... עוד >> >>

📁 קטגוריה:

נוצר:

בתוקף:

📁 קטגוריה:

נוצר:

בתוקף:

📁 קטגוריה:

נוצר:

בתוקף:

📁 קטגוריה:

נוצר:

בתוקף:

בונוסים לא מהימנים

סה"כ: 0

מצטערים, לא נמצא בונוס קזינו